● LIVE JDT vs Selangor  1.65 / 3.20 / 2.55 ▲ Man City vs Arsenal  1.72 → 1.85 ● LIVE Malaysia vs Indonesia (Badminton)  1.45 / 2.80 ▼ Liverpool vs Chelsea  2.10 → 1.95 ● LIVE Dota 2 TI Qualifier  1.90 / 1.90 🏆 Rashdan M. menang RM 3,800 dari taruhan EPL ● LIVE Kedah vs Pahang  2.05 / 3.10 / 1.80 ▲ Real Madrid vs Barcelona  2.30 → 2.45 🏆 Syafiq A. menang RM 6,200 dari Liga Super ● LIVE NBA: Lakers vs Celtics  1.95 / 1.85 ● LIVE JDT vs Selangor  1.65 / 3.20 / 2.55 ▲ Man City vs Arsenal  1.72 → 1.85 ● LIVE Malaysia vs Indonesia (Badminton)  1.45 / 2.80 ▼ Liverpool vs Chelsea  2.10 → 1.95 ● LIVE Dota 2 TI Qualifier  1.90 / 1.90 🏆 Rashdan M. menang RM 3,800 dari taruhan EPL ● LIVE Kedah vs Pahang  2.05 / 3.10 / 1.80 ▲ Real Madrid vs Barcelona  2.30 → 2.45 🏆 Syafiq A. menang RM 6,200 dari Liga Super ● LIVE NBA: Lakers vs Celtics  1.95 / 1.85

a9 app Odds Perlawanan – Kadar Terbaik untuk Pertaruhan Sukan Malaysia

Dapatkan odds perlawanan terkini dan paling kompetitif di a9 app. Dari bola sepak Liga Super Malaysia hingga EPL, badminton, e-sukan dan NBA — semua dikemas kini setiap saat supaya anda tidak pernah terlepas nilai terbaik.

500+ Pasaran Harian Odds Dikemas Kini Setiap Saat Live Betting Tersedia Platform Berlesen
a9 app
500+
Pasaran Perlawanan Sehari
98.2%
Nisbah Bayaran Balik (RTP)
30+
Sukan & Liga Diliputi
< 1s
Kemas Kini Odds Masa Nyata

Odds Perlawanan Terkini di a9 app

Semua odds di bawah adalah contoh paparan masa nyata dari platform a9 app. Daftar untuk akses penuh kepada semua pasaran.

Liga Super Malaysia 2026
4 perlawanan hari ini
Johor Darul Ta'zim (JDT) Selangor FC LANGSUNG – Min 34'
1.65JDT Menang
3.20Seri
2.55Selangor Menang
Kedah FC Pahang FA Hari ini – 20:45 MYT
2.05Kedah Menang
3.10Seri
1.80Pahang Menang
Perak FC Terengganu FC Esok – 19:30 MYT
2.40Perak Menang
2.95Seri
1.65TFC Menang
English Premier League (EPL)
6 perlawanan minggu ini
Manchester City Arsenal Sabtu – 22:30 MYT
1.85Man City
3.40Seri
2.10Arsenal
Liverpool Chelsea Ahad – 00:00 MYT
1.95Liverpool
3.25Seri
2.20Chelsea
Tottenham Hotspur Manchester United Isnin – 03:00 MYT
2.15Spurs
3.30Seri
1.90Man Utd
Badminton – Malaysia Open
3 perlawanan
Lee Zii Jia (MAS) Axelsen (DEN) LANGSUNG – Set 2
1.62Lee ZJ
2.30Axelsen
Aaron/Wooi Yik (MAS) Fajar/Rian (INA) Hari ini – 14:00 MYT
1.75MAS
2.05INA
E-Sukan – Dota 2 & MLBB
5 perlawanan
Team Malaysia (Dota 2) Team Philippines LANGSUNG – Game 2
1.90MY
1.90PH
RSG MY (MLBB) Team Flash Hari ini – 18:00 MYT
1.55RSG MY
2.50Flash
a9 app

Odds Kompetitif yang Memberikan Nilai Lebih kepada Pemain

Kalau anda pernah bermain di platform lain dan rasa "kecewa" dengan pulangan yang kecil walaupun ramalan anda tepat, kemungkinan besar masalahnya adalah odds yang rendah. Di a9 app, kami memastikan setiap pemain mendapat nilai terbaik untuk setiap ringgit yang dipertaruhkan.

Platform kami menggunakan algoritma penetapan harga dinamik yang mengambil kira data pasaran global, statistik prestasi pasukan, dan pergerakan wang pertaruhan secara masa nyata. Hasilnya? Odds yang lebih tinggi berbanding kebanyakan pesaing tempatan — bermakna setiap kemenangan anda lebih besar.

Nisbah bayaran balik (RTP) keseluruhan a9 app untuk pertaruhan sukan adalah 98.2% — salah satu yang tertinggi di Malaysia. Ini bermakna bagi setiap RM 100 yang dipertaruhkan secara kolektif, sebanyak RM 98.20 dikembalikan kepada pemain dalam bentuk kemenangan.

Terokai Pasaran Sukan

Jenis-Jenis Odds Perlawanan di a9 app

Tidak familiar dengan format odds? Jangan risau — berikut adalah penjelasan ringkas untuk setiap jenis yang tersedia di platform kami.

Jenis Odds Contoh Cara Baca Sesuai Untuk
Decimal (Eropa) 2.50 Taruh RM 100, menang RM 250 (termasuk modal) Pemain baru, mudah difahami
Fractional (UK) 3/2 Taruh RM 2, menang RM 3 keuntungan bersih Pemain bergaya British
Asian Handicap -0.5 @ 1.92 Pasukan unggul perlu menang dengan sekurang-kurangnya 1 gol Taruhan bola sepak lanjutan
Over/Under O/U 2.5 @ 1.85 Taruh sama ada jumlah gol lebih atau kurang daripada 2.5 Analisis statistik
1X2 (Tiga Cara) 1.75 / 3.20 / 2.10 Pilih antara Menang Tuan Rumah (1), Seri (X), atau Menang Tetamu (2) Pertaruhan klasik semua sukan
Both Teams Score Ya @ 1.80 Kedua-dua pasukan perlu jaringkan sekurang-kurangnya 1 gol Perlawanan EPL berprestasi tinggi

Faham Odds Perlawanan Seperti Seorang Pro

Ramai pemain baru terlepas peluang menang besar bukan kerana ramalan mereka salah, tetapi kerana mereka tidak memahami cara membaca dan membandingkan odds dengan betul. Di a9 app, kami mahu setiap pemain faham apa yang mereka pertaruhkan.

Ambil contoh mudah: JDT lawan Selangor dengan odds 1.65 untuk JDT menang. Ini bermakna jika anda taruhkan RM 200 pada JDT dan mereka menang, anda akan menerima RM 330 (modal RM 200 + untung RM 130). Semakin rendah angka odds, semakin tinggi kemungkinan pasukan itu menang — tetapi bayarannya juga lebih kecil. Semakin tinggi angka odds, semakin rendah kemungkinan, tetapi bayarannya jauh lebih lumayan.

Kunci kepada pertaruhan yang bijak adalah mencari "nilai" — iaitu situasi di mana kemungkinan sebenar berbeza daripada apa yang odds cadangkan. Pasukan analitik a9 app sentiasa membantu dengan menyediakan statistik terperinci dan analisis pra-perlawanan percuma untuk semua ahli berdaftar.

Daftar & Mula Belajar
a9 app

Tips Pertaruhan Berdasarkan Odds di a9 app

Bandingkan Odds Sebelum Taruh

Jangan terus klik "Taruh" pada perlawanan pertama yang anda jumpa. Semak odds untuk perlawanan yang sama merentasi pasaran berbeza di a9 app — kadang-kala Asian Handicap memberi nilai lebih baik daripada 1X2 untuk perlawanan yang tidak seimbang.

Ikuti Pergerakan Odds

Odds berubah mengikut aliran pertaruhan dan berita terkini — kecederaan pemain, perubahan cuaca, atau lineup terakhir. Di a9 app, anda boleh pantau sejarah pergerakan odds untuk setiap perlawanan dan buat keputusan yang lebih tepat berdasarkan data.

Gunakan Kalkulator Odds

Platform a9 app menyediakan kalkulator odds terbina dalam. Masukkan amaun taruhan dan odds, dan sistem akan automatik tunjukkan potensi kemenangan, nisbah kemungkinan tersirat, dan jumlah keuntungan bersih — dalam RM.

Taruhan Berkumpulan (Accumulator)

Gabungkan 3 hingga 10 perlawanan dalam satu slip taruhan. Odds setiap perlawanan akan didarabkan, menjadikan potensi kemenangan sangat besar — walaupun dengan modal kecil. Contoh: RM 20 dengan 5 pilihan @ odds purata 1.80 boleh memberi pulangan RM 189.

Manfaatkan Live Betting

Odds semasa perlawanan berlangsung sering berubah secara dramatik — terutama selepas gol atau kad merah. Jika anda tonton perlawanan secara langsung dan nampak pasukan lemah sedang mendominasi, odds untuk kemenangan mereka mungkin masih tinggi. Itulah peluang nilai terbaik.

Urus Bankroll dengan Bijak

Seseorang yang bijak tidak akan taruhkan lebih daripada 5% bankroll dalam satu perlawanan. Dengan strategi pengurusan bankroll yang baik, anda boleh bertahan lebih lama dan belajar daripada keputusan — bukan hanya bergantung kepada nasib semata-mata.

a9 app

Odds untuk Semua Sukan Kegemaran Malaysia

a9 app memahami bahawa rakyat Malaysia mempunyai cita rasa sukan yang beragam. Itulah sebab kami meliputi spektrum penuh sukan yang diminati — bukan sahaja bola sepak antarabangsa, tetapi juga Liga Super Malaysia yang sangat rapat di hati para peminat tempatan.

Untuk perlawanan bola sepak, kami menawarkan lebih daripada 60 pasaran berbeza untuk setiap perlawanan — dari keputusan akhir, gol pertama, skor tepat, hingga lebih spesifik seperti bilangan sudut atau pemain yang mendapat kad. Anda juga boleh taruh pada badminton Piala Thomas dan Uber, All England, serta tournament BWF lain yang disertai pemain Malaysia.

E-sukan juga semakin popular di kalangan pemuda Malaysia — dan a9 app ada bersama. Kami meliputi Dota 2, Mobile Legends: Bang Bang (MLBB), Valorant dan CS2 dengan odds yang dikemas kini setiap pusingan dalam pertandingan langsung.

Bonus Rebat 5% untuk Setiap Taruhan Sukan Anda

Walaupun taruhan anda kalah, a9 app pulangkan 5% daripada jumlah taruhan anda sebagai rebat. Deposit minimum hanya RM 30 melalui Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow, FPX Maybank2u atau CIMB Clicks.

  • Rebat dikreditkan setiap Isnin — tiada syarat pertaruhan semula (rollover)
  • Layak untuk semua pasaran odds perlawanan di a9 app
  • Boleh digabungkan dengan bonus alu-aluan sehingga RM 588
  • Terpakai untuk taruhan tunggal dan berkumpulan (accumulator)
5%
Rebat Sukan Setiap Minggu
Tuntut Rebat Sekarang
Peringatan Pertaruhan Bertanggungjawab: Odds perlawanan adalah alat bantu untuk membuat keputusan pertaruhan yang lebih termaklum — bukan jaminan kemenangan. Sentiasa tetapkan bajet dan jangan melampaui had yang telah anda tentukan. a9 app hanya untuk pengguna berumur 18 tahun ke atas. Hubungi 1-800-88-9999 untuk bantuan masalah perjudian.

Platform Odds Perlawanan Terpercaya untuk Rakyat Malaysia

Dalam dunia pertaruhan sukan dalam talian Malaysia yang semakin kompetitif, ramai pemain berasa keliru dengan pelbagai pilihan platform yang ada. Soalan paling kerap ditanya ialah: "Mana satu platform yang benar-benar adil dan memberi odds terbaik?" Jawapannya mudah bagi mereka yang sudah mencuba a9 app.

a9 app bukan sekadar platform pertaruhan biasa. Kami membina ekosistem pertaruhan yang lengkap — daripada paparan odds masa nyata yang dikemas kini setiap saat, hingga analisis statistik mendalam, sejarah rekod perlawanan, dan komuniti pemain yang aktif berkongsi tip dan strategi. Setiap ciri direka dengan mengambil kira keperluan pemain Malaysia secara khusus.

Kami juga memahami kepentingan kemudahan pembayaran tempatan. Deposit dan pengeluaran di a9 app boleh dilakukan melalui Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, serta perbankan dalam talian FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks — semua tanpa yuran tambahan dan diproses dalam masa kurang daripada 3 minit. Ini bermakna anda boleh manfaatkan odds yang sedang baik tanpa tertangguh oleh proses pembayaran yang lambat.

Keselamatan akaun dan privasi data anda adalah keutamaan utama a9 app. Sistem enkripsi SSL 256-bit kami, bersama pengesahan dua faktor (2FA) pilihan, memastikan akaun anda selamat sepanjang masa. Anda boleh bermain dengan tenang, mengetahui bahawa wang dan maklumat peribadi anda berada dalam tangan yang dipercayai. Untuk maklumat lanjut tentang cara kami mengendalikan data anda, sila rujuk Dasar Privasi kami.

Sama ada anda pemain baru yang baru mula memahami cara membaca odds decimal, atau pemain berpengalaman yang mencari platform dengan odds handicap Asia terbaik untuk Liga Super — a9 app mempunyai semua yang anda perlukan. Daftar hari ini, tuntut bonus alu-aluan sehingga RM 588, dan mula menikmati pengalaman pertaruhan sukan terbaik di Malaysia.

English